Všetky náplasti doskladnené, doprava pri nákupe nad 35€ zadarmo!

Stop dvojitá brada

Tento produkt je navrhnutý tak, aby efektívne a bezbolestne redukoval tukové bunky v oblasti krku a dekoltu a zlepšil stav pokožky v tejto oblasti.

Cena

2999
12999

Značky

Zobrazených položiek: 2
Double Chin Up Patch - 1 Balenie (4ks náplasti na redukciu tukových buniek v oblasti brady a krku)
Novinka Tip
€24,92 bez DPH
€29,90 / ks

Radi by sme Vám predstavili náš nový úžasný produkt, ktorý Vám pomôže zlepšiť vzhľad krku a dekoltu - Double Chin Up Patch. Tento produkt je navrhnutý tak, aby efektívne a...

99
Double Chin Up patch - Mesačná kúra 4 Balenia (16ks náplastí na redukciu tukových buniek v oblasti brady a krku)
Novinka Tip
ZADARMOZADARMO
€82,50 bez DPH
€99 / ks

Radi by sme Vám predstavili náš nový úžasný produkt, ktorý Vám pomôže zlepšiť vzhľad krku a dekoltu - Double Chin Up Patch (mesačná kúra) Tento produkt je navrhnutý tak,...

116
2 položiek celkom

Radi by sme Vám predstavili náš nový úžasný produkt, ktorý Vám pomôže zlepšiť vzhľad krku a dekoltu - Double Chin Up Patch. Tento produkt je navrhnutý tak, aby efektívne a bezbolestne redukoval tukové bunky v oblasti krku a dekoltu a zlepšil stav pokožky v tejto oblasti.

Double Chin Up Patch je vyrobený z kvalitných prírodných zložiek, ktoré pomáhajú zlepšiť vzhľad pokožky a zvýšiť jej elasticitu. Medzi hlavné zložky patria:

  1. Kofeín - Kofeín má výborné lipolytické vlastnosti, ktoré pomáhajú redukovať tukové bunky a zlepšujú mikrocirkuláciu krku a dekoltu.

  2. Extrakt z koreňa alantovca - Tento extrakt obsahuje polysacharidy a flavonoidy, ktoré zlepšujú regeneračné procesy pokožky a znižujú výskyt vrások.

  3. Extrakt z listov zeleného čaju - Obsahuje vysoké množstvo antioxidantov a zvyšuje tvorbu kolagénu v pokožke, čím pomáha zlepšiť jej elasticitu a zabraňuje tvorbe vrások.

  4. Hydrolyzovaný kolagén - Kolagén je kľúčovým zložením pre zdravú pokožku a pomáha zlepšovať jej elasticitu a hydratáciu.

Double Chin Up Patch je veľmi jednoduchý na použitie. Stačí aplikovať patch na čistú a suchú pokožku krku a dekoltu, nechať pôsobiť po dobu min hodiny (max 8 hodín na noc) a potom ho odstrániť. Odporúčame použiť patch aspoň 4 krát týždenne pre najlepšie výsledky používať minimálne 30dní.

Objednajte si náš Double Chin Up Patch a užite si krásny a zvodný vzhľad krku a dekoltu!

Špičkové náplasti pochádzajúce z Južnej Kórei
Náplasti z Južnej Kórei
Jedinečná a špičková kvalita hydrogelových náplastí vyrábaných priamo v Južnej Kórei.
Rýchle  expresné doručenie
Rýchle expresné doručenie
Rýchle doručenie. Všetky produkty máme dostupné na sklade. Možnosť dobierky.
o roku 2017
Od roku 2017
Sme tu pre vás od roku 2017. Overená kvalita, viac ako 10 000 spokojných zákazníkov.
vyhradny distributor
Výhradný distribútor
Sme výhradný distribútor pre Slovensko a Českú Republiku. Inde nás nenájdete.