Všetky náplasti doskladnené, doprava pri nákupe nad 35€ zadarmo!

FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Pre koho sú náplasti Correctyol určené?

Rada produktov Correctyol je určená pre ľudí s problematickou, ale aj suchou pleťou. Medzi hlavné účinky náplastí patria protizápalový a antimikrobiálny efekt. Náplasti však obsahujú v hydrogélovej časti aj ďalšie upokojujúce a hydratačné zložky (viď zloženie). Pre viac informácií navštívte: https://www.naplastiplus.eu/blog/technologia-nasich-hydrogelovych-3d-naplasti/


Aké je zloženie náplasti Correctyol?

Náplasti na problematickú pleť obsahujú zložky s dvojakým účinkom.

Hojivé zložky: ichtyol (ichtamol - ako farmakologický činiteľ má protizápalové, baktericídne a fungicídne vlastnosti), nanočastice oxidu zinočnatého

Hydratačné/regeneračné zložky: extrakt z arniky, alantoín, extrakt z olivových listov (antibakteriálne účinky flavonoidov olivových listov), kyselina mliečna (antibakteriálne účinky), extrakt z rakytníka rešetliakového (priaznivý účinok na množstvo sébu, ktorého nadmerné množstvo je jednou z hlavných príčin acné vulgaris), čajovníkový olej (antimikrobiálny účinok -ničí baktérie spôsobujúce akné), hyaluronát butyrylu sodného (znižuje produkciu sébu)

Smrdia náplasti Correctyol (kvôli ichtyolu)?

Nie. Náplasti krásne voňajú a navyše majú ešte aj chladivý efekt. Sú proste top topov!


Ako fungujú náplasti Correctyol?

Každá náplasť má rovnaký účinok, ale iný dizajn. Pôsobí počas noci, keď je aplikovaná v určenej oblasti tváre. Efekt je badateľný už po prvej noci, ale pre lepšie výsledky je potrebné aplikovať ich opakované, ideálne počas niekoľkých týždňov. Pred aplikáciou na tvár si treba pokožku poriadne vyčistiť a vysušiť. Náplasti si nalepíte na určenú oblasť tváre a necháte počas noci vstrebávať hydrogélové liečivé zložky do Vašej pokožky.


Pre koho sú určené náplasti Foot Care?

Náplasti Foot Care sú špeciálne navrhnuté pre ľudí, ktorí sa chcú starať o svoje chodidlá aj z pohodlia domova. Náplasti pôsobia v dvoch krokoch počas dvoch noci. Pokiaľ je koža na pätách vysušená viac, odporúčame opakovať aplikáciu aj na ďalší týždeň pre dosiahnutie požadovaného účinku. Výsledný efekt hladkých chodidiel by mal následne vydržať až 3 týždne.


Ako fungujú náplasti Foot Care?

1. noc pred aplikaciou náplasti treba kožu na päte jemne obrúsiť a narušiť potvrch. Pilingove biele náplasti sa cez noc postarajú o odstránenie mŕtvej a zrohovatenej kože. Ráno je potrebné odstrániť kožu, ktorá sa počas noci uvoľnila.Najlepšie škrabkou, pemzou, alebo hocičím čo ste zvyknutí používať :)

2. noc hydratačné zelené náplasti pomáhajú hydratovať oblasť chodidiel, alebo päty. Keďže ste počas prvej noci odkryli novú vrstvu kože, je dobré túto oblasť hydratovať, aby nedošlo k opätovnému vysušeniu. Na to sú ideálne zelené náplasti, ktoré sú v tom istom balení.


Odkiaľ pochádzajú produkty?

Nie sme žiadny AliExpress, ani ďalší čínsky produkt. Naše náplasti sú patentované, s exkluzívnym zastupením na európskom trhu a boli vyvinuté a vyrobené v Južnej Kórei, ktorá je preslávená pokrokovými a inovatívnymi prípravkami v oblasti kozmetiky a starostlivosti o pleť (nový blog už čoskoro).


Boli produkty testované na zvieratách?

Nie, naše produkty neboli testované na zvieratách. Vždy, keď si kúpite nás produkt, na svete sa narodí ďalšie štastné šteniatko :))


Prečo náplasti používať počas noci?

V noci pleť viac oddychuje a regeneruje sa. Mimické svaly na tvári sú viac zrelaxované a náplasti tak lepšie držia na pokožke. Do pokožky sa z náplasti vstrebávajú zložky obsiahnuté v hydrogélovej časti 3D matrice až 8 hodín. Dalo by sa povedať, že je to podobný efekt, ako keby ste sa 8 hodín krémovali.


Ako často mám používať náplasti?

Každá pleť je samozrejme iná. Vo všeobecnosti platí, že náplasti si môžete aplikovať aj každú noc. Boli dermatologicky testované v Nemecku a neboli zistené žiadne negatívne účinky na pleť ani pri opakovanom použití počas celého mesiaca.


Kam doručujete produkty?

Produkty doručujeme na Slovensko a do Česká kuriérom, alebo poštou. Doručujeme aj do iných krajín, ale tam sa cena pohybuje v závislosti od cieľovej destinácie a môže byť o niečo vyššia. Samozrejme všetko je o dohode.


Oplatí sa mi zaregistrovať na stránke?

Tak určiteeeee. Po registracií a následnom nákupe sa Vám začnú zbierať body za nákup a čakajú Vás zaujímavé vernostné zľavy.

Záznamy neboli nájdené...