Pri nákupe nad 35€ doprava zadarmo!

FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Pre koho sú naplastiplus produkty určené?

 

Rada produktov naplastiplus je určená pre ľudí s problematickou, ale aj suchou pleťou. Medzi hlavné účinky náplastí patria protizápalový a antimikrobiálny efekt. Náplasti však obsahujú v hydrogélovej časti aj ďalšie upokojujúce a hydratačné zložky (viď zloženie). Pre viac informácií navštívte: [Odkaz na stránku s informáciami o produktoch naplastiplus].

 

Aké je zloženie naplastiplus?

Náplasti na problematickú pleť obsahujú zložky s dvojakým účinkom.

Hojivé zložky: ichtyol (ichtamol - ako farmakologický činiteľ má protizápalové, baktericídne a fungicídne vlastnosti), nanočastice oxidu zinočnatého

Hydratačné/regeneračné zložky: extrakt z arniky, alantoín, extrakt z olivových listov (antibakteriálne účinky flavonoidov olivových listov), kyselina mliečna (antibakteriálne účinky), extrakt z rakytníka rešetliakového (priaznivý účinok na množstvo sébu, ktorého nadmerné množstvo je jednou z hlavných príčin acné vulgaris), čajovníkový olej (antimikrobiálny účinok - ničí baktérie spôsobujúce akné), hyaluronát butyrylu sodného (znižuje produkciu sébu)

 

Smrdia naplastiplus (kvôli ichtyolu)?

Nie. Naplastiplus krásne voňajú a navyše majú ešte aj chladivý efekt. Sú proste top topov!

 

Ako fungujú naplastiplus?

Každá náplasť má rovnaký účinok, ale iný dizajn. Pôsobí počas noci, keď je aplikovaná v určenej oblasti tváre. Efekt je badateľný už po prvej noci, ale pre lepšie výsledky je potrebné aplikovať ich opakované, ideálne počas niekoľkých týždňov. Pred aplikáciou na tvár si treba pokožku poriadne vyčistiť a vysušiť. Naplastiplus si nalepíte na určenú oblasť tváre a necháte počas noci vstrebávať hydrogélové liečivé zložky do Vašej pokožky.

 

Odkiaľ pochádzajú naplastiplus produkty?

Nie sme žiadny AliExpress, ani ďalší čínsky produkt. Naše náplastiplus sú patentované, s exkluzívnym zastupením na európskom trhu a boli vyvinuté a vyrobené v Južnej Kórei, ktorá je preslávená pokrokovými a inovatívnymi prípravkami v oblasti kozmetiky a starostlivosti o pleť (nový blog už čoskoro).

 

Boli naplastiplus produkty testované na zvieratách?

Nie, naše produkty neboli testované na zvieratách. Vždy, keď si kúpite nás produkt, na svete sa narodí ďalšie šťastné šteniatko :)

 

Prečo naplastiplus produkty používať počas noci?

V noci pleť viac oddychuje a regeneruje sa. Mimické svaly na tvári sú viac zrelaxované a náplastiplus tak lepšie držia na pokožke. Do pokožky sa z náplastiplus vstrebávajú zložky obsiahnuté v hydrogélovej časti.

 

Ako často mám používať náplasti?

Každá pleť je samozrejme iná. Vo všeobecnosti platí, že náplasti si môžete aplikovať aj každú noc. Boli dermatologicky testované v Nemecku a neboli zistené žiadne negatívne účinky na pleť ani pri opakovanom použití počas celého mesiaca.


Kam doručujete produkty?

Produkty doručujeme na Slovensko a do Česká kuriérom, alebo poštou. Doručujeme aj do iných krajín, ale tam sa cena pohybuje v závislosti od cieľovej destinácie a môže byť o niečo vyššia. Samozrejme všetko je o dohode.


.

 

Záznamy neboli nájdené...