Pri nákupe nad 35€ doprava zadarmo!

Double Chin Up patch - Mesačná kúra 4 Balenia (16ks Kórejských hydrogelových náplastí na redukciu tukových buniek v oblasti brady a krku)

Radi by sme Vám predstavili náš nový úžasný produkt, ktorý Vám pomôže zlepšiť vzhľad krku a dekoltu - Double Chin Up Patch (mesačná kúra)

Tento produkt je navrhnutý tak, aby efektívne a bezbolestne redukoval tukové bunky v oblasti krku a dekoltu a zlepšil stav pokožky v tejto oblasti.

 

Vlastnosti:

Náplasť Double-Chin Up Patch poskytuje upokojujúci, chladivý a hydratačný účinok s cieľom obnoviť a udržiavať zdravý stav citlivých oblastí pokožky na krku a brade. Tiež môže pomôcť zmenšiť výskyt jemných línií a vrások. Aplikácia náplasti zlepšuje obeh krvi a zabezpečuje neustály prísun výživy a hydratácie do pokožky. Kombinácia hydrogélovej technológie a prírodných zložiek uvedených nižšie zabezpečuje hladký, bezchybný a vyrovnaný povrch pokožky.

Double Chin Up Patch je vyrobený z kvalitných prírodných zložiek, ktoré pomáhajú zlepšiť vzhľad pokožky a zvýšiť jej elasticitu.

 

 Medzi hlavné zložky patria: 

  1. Kofeín - Kofeín má výborné lipolytické vlastnosti, ktoré pomáhajú redukovať tukové bunky a zlepšujú mikrocirkuláciu krku a dekoltu.

  2. Extrakt z koreňa alantovca - Tento extrakt obsahuje polysacharidy a flavonoidy, ktoré zlepšujú regeneračné procesy pokožky a znižujú výskyt vrások.

  3. Extrakt z listov zeleného čaju - Obsahuje vysoké množstvo antioxidantov a zvyšuje tvorbu kolagénu v pokožke, čím pomáha zlepšiť jej elasticitu a zabraňuje tvorbe vrások.

  4. Hydrolyzovaný kolagén - Kolagén je kľúčovým zložením pre zdravú pokožku a pomáha zlepšovať jej elasticitu a hydratáciu. 

    Celkové zloženie: Kofeín, rybí kolagén, arganový olej, tokoferylacetát, ceramid, extrakt zeleného čaju, avokádový olej, kyselina konjugovaná lipoová (CLA), bioflavonoidy (citrusové flavonoidy), kyselina hyalurónová.

 Výhody:

  • Anti-aging účinok.
  • Hydratácia a vyhladzovanie pleti,  jednoduché použitie vďaka špeciálne navrhnutému tvaru.
  • Žiadne podráždenie pokožky.

 

Double Chin Up Patch je veľmi jednoduchý na použitie. Stačí aplikovať patch na čistú a suchú pokožku krku a dekoltu, nechať pôsobiť po dobu min hodiny (max 8 hodín na noc) a potom ho odstrániť. Odporúčame použiť patch aspoň 4 krát týždenne pre najlepšie výsledky používať minimálne 30dní.

  

Objednajte si VÝHODNÉ ŠTVORBALENIE Double Chin Up Patch a užite si krásny a zvodný vzhľad krku a dekoltu!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
€99 €82,50 bez DPH
Kategória: Krk a brada
Položka bola vypredaná…