Akné a ich účinné odstránenie pomocou náplasti

OSCYRO0

Akné je hneď po ekzéme asi najčastejším ochorením kože. Vo svojej bežnej podobe, teda acne vulgaris, predstavuje neustály zdroj starostí a nepohodlia každému, kto ním trpí. Postihuje až 85% dospievajúcej populácie vo veku 11 – 30 rokov. Najčastejším dôvodom vzniku sú hormonálne zmeny, hlavne v období puberty, menštruácie, tehotenstva, ale tiež genetické predispozície a vonkajšie vplyvy, napríklad stres, klimatizácia, znečistené životné prostredie, niektoré lieky a nevhodná kozmetika.

Spoločnosť AT plus s.r.o. prichádza s náplasťami, ktoré tento problém účinne odstránia. Aktívne zložky a jedinečná technológia trojdimenzionálneho štrukturovaného matricového polyméru v každej náplasti kožu nepretržite hydratuje a dodáva jej stály prísun účinných zložiek.

Cheek AC Thyol Patch je hydrogélová náplasť, ktorá efektívne lieči mastnú pokožku a seboroickú dermatitídu v oblasti líc. Pomáha znižovať množstvo vyrážok a sébu v postihnutejoblasti, pričom celú oblasť hydratuje a upokojuje. Náplasť obsahuje rôzne zložky, ktoré tlmia zápal, bakteriálne a mikrobiálne infekcie v oblasti líc. Náplasť na rozdiel od iných hydrogélových masiek poskytuje aktívne zložky a hydratuje kožu až po dobu 8 hodín. Vďaka špeciálne navrhnutému tvaru sa náplasť ľahko používa.

T-Zone AC Thyol Patch je špeciálne navrhnutá náplasť poskytujúca intenzívnu starostlivosť a liečbu kožných problémov v T-zóne. Oblasť T-zóny je najnáchylnejšia na upchanie nečistotami, mastnotou a make-upom. Inovatívne zložky v tejto náplasti redukujú, hydratujú a ochladzujú postihnutú oblasť až 8 hodín. Vďaka svojmu jedinečne navrhnutému tvaru sa náplasť jednoducho používa.

V-Chin AC Thyol Patch je hydrogélová náplasť poskytujúca účinnú starostlivosť o mastnú kožu a seboroickú dermatitídu v oblasti brady. Pomáha redukovať vyrážky a vylučovanie sébuv postihnutej oblasti, hydratuje a upokojuje. Náplasť obsahuje rôzne zložky, ktoré prispievajú kzníženiu zápalu, bakteriálnych a mikrobiálnych infekcií v postihnutej oblasti. Náplasť na rozdielod iných hydrogélových masiek poskytuje aktívne zložky a hydratuje kožu až po dobu 8 hodín.Vďaka špeciálne navrhnutému tvaru sa náplasť nanáša ľahko a pohodlne.

AC Thyol Intensive Care Patch je hydrogélová náplasť určená na efektívnu liečbu vyrážok. Jedinečná formulácia prispieva k redukcii bakteriálnych a mykotických infekcií v postihnutej oblasti. Táto okrúhla náplasť tvorí fyzickú bariéru, ktorá zabráni infekcii. Náplasť koži nepretržite dodáva aktívne zložky a hydratuje ju až po dobu 8 hodín. Je ideálna pre nočnú liečbu a pre dosiahnutie optimálneho výsledku sa odporúča ju nechať pôsobiť cez noc.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie